2e editie Startersdag071 op 17 mei

startersdag071_17-mei

2e editie Startersdag071 op 17 mei

80% van de beginnende zelfstandigen en jonge bedrijven blijkt na 18 maanden alweer te zijn gestopt. Het gebrek aan een goede voorbereiding is daarvan meestal de oorzaak. Daarom biedt Startersdagen.com in samenwerking met Economie071 de kans op een goede voorbereiding door het organiseren van Startersdag071. Na een succesvolle eerste editie in 2016, wordt de tweede editie gehouden op woensdagavond 17 mei vanaf 17.30 uur. Locatie: ROC/IDCollege aan de Breestraat in Leiden. Meer info op www.starterdagen.com.

Waarom naar de Startersdag?

Loop je met plannen in je hoofd om voor jezelf te beginnen?

  • Ben je al bezig met het maken van een businessplan, maar loop je nog tegen allerlei vragen aan?
  • Heb je je eigen bedrijf reeds ingeschreven bij de Kamer van Koophandel en heb je behoefte aan persoonlijke begeleiding?
  • Ben je al enkele jaren zelfstandig, maar ontwikkelt je bedrijf zich niet snel genoeg?
  • Ben je op zoek naar ideeën voor het starten of groeien van je eigen bedrijf?
  • Wil je meer weten over hoe je je start kunt financieren?
  • Ben je op zoek naar mogelijkheden om je eigen bedrijf te beginnen vanuit de WW uitkering van het UWV?

Indien je één van deze vragen met ‘ja’ kunt beantwoorden, is het zinvol om deel te nemen aan een Startersdag071. Binnenkort komt het programma van de workshops en de deelnemers aan de kennismarkt on-line via www.startersdagen.com