2e informatiebijeenkomst Digitaal Opkopers Register

dor

2e informatiebijeenkomst Digitaal Opkopers Register

Dinsdag 9 mei 2023 19:00-20:00 uur
Gemeentehuis, Leidseweg 25 Voorschoten

Op dinsdagavond 9 mei organiseert de gemeente een tweede voorlichtingsavond over het Digitaal Opkopers Register (DOR). Tijdens deze avond zullen de vragen worden behandeld, die tijdens de 1e voorlichtingsavond op 15 februari zijn gesteld. Ook is er dan gelegenheid om nieuwe vragen in te dienen.

Als bijlage de uitnodigingsbrief, die één van onze leden ontving met meer informatie over het programma.

Het DOR is door de gemeente per 1 januari 2023 ingevoerd om witwassen van gelden via het op- en verkopen van 2e hands goederen te bestrijden. Bedrijven, die zich hiermee bezig houden, zoals autoverkopers, dienen zich als zodanig bij het Digitaal Opkopers Loket (DOL) van de gemeente aan te melden.

Meer informatie vindt u hier op de site van Gemeente Voorschoten