Algemene Ledenvergadering BIZ Dobbewijk op 1 juli

biz_logo

Algemene Ledenvergadering BIZ Dobbewijk op 1 juli

Donderdag 1 juli 2021 17.00-18.30 uur
Autobedrijf Hamers, Dobbeweg 2, 2254 AG  Voorschoten

Het bestuur van BIZ Dobbewijk heeft de voorkeur om de ALV net als vorig jaar op locatie te organiseren. Het is traditie om dit in maart te laten plaatsvinden. Helaas was dat ook dit jaar vanwege de coronamaatregelen net te vroeg.

De verwachting is dat de maatregelen per juni én juli verder versoepeld gaan worden, waardoor men mogelijkheden ziet om de ALV te kunnen organiseren op donderdag 1 juli van 17.00 – 18.30 uur (uiteraard met inachtneming van de nodige maatregelen). De leden zijn weer te gast bij Autobedrijf Hamers op Dobbeweg 2.

Half juni zal men alle ondernemers op het bedrijventerrein per mail weer formeel uitnodigen met daarbij meegezonden de benodigde stukken ter voorbereiding op de vergadering.

Meer informatie over BIZ Dobbewijk op hun website

Dit bericht delen?