Avond over Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties

Avond over Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties

19/4/2017 van 20.00 tot 22.00 uur (inloop vanaf 19.30 uur)

In november vorig jaar stopte staatssecretaris Wiebes de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties (Wet DBA) in de ijskast, omdat andere ondernemers steeds terughoudender werden in het verstrekken van opdrachten aan ZZP’ers en het verkrijgen van groen licht van de Belastingdienst voor een modelovereenkomst tussen beiden op grote problemen bleek te stuiten. Een door ons belegde avond werd daarom op het laatste moment afgeblazen.

Tijdens onze Algemene Vergadering in februari bleek de behoefte aan meer informatie over dit onderwerp echter zo groot, dat besloten werd alsnog op korte termijn hierover een avond te organiseren. Fred Snelderwaard en Ingrid Schut van Koeleman Accountants en Angèle Magré-de Monyé van de Kamer van Koophandel, die uitstekend in de materie zijn ingevoerd, zijn bereid gebleken op woensdagavond 19 april om 20 uur (inloop vanaf 19.30 uur) hierover in de Ambachtszaal bij Restaurant Floris V hun licht te komen laten schijnen.

Wij nodigen daarvoor alle Voorschotense en Wassenaarse ZZP’ers en hun opdrachtgevers uit. Dus ook als je geen lid van de OVV of onze Wassenaarse zustervereniging Ondernemend Wassenaar bent, ben je van harte welkom. Je kunt je hiernaast aanmelden. Ben je geen lid van de OVV klik dan ook het vakje ‘Ik ben een introducé’ aan. Doe het wel snel, want de zaalcapaciteit is beperkt tot 70 deelnemers. Bij overboeking hanteren we het principe ‘Wie het eerst komt, het eerst maalt’ en sturen we de afvallers een bericht dat zij toch niet kunnen komen.

[contact-form-7 404 "Niet gevonden"]

Ambachtszaal, Voorstraat 12, Voorschoten

Dit bericht delen?

Wie hebben zich reeds ingeschreven voor dit evenement?

Naam
Bedrijf
Introduce
Aad versteeg
Avsm arbo consult
Angèle Magré
Kamer van Koophandel
Ja
Anneke Siemons
DNA Languages
Annemonike Mustert
Managemnet advies & ondersteuning; Fotografie
Bert Metsemakers
Metsemakers Letselschade
Bert Westra
OVV
Daphne Nieuwenhuis
Uw secretaris
Dirk Veefkind
thriddle
Ja
E van Blerk
van Blerk Automatisering
Ja
E. Jongejan
Jongejan Asbestinventarisatie
Edgar Boesenach
Boesenach Advies
Ellen varekamp
Varekamp thuiszorg
Frank ten Have
F.J.M. ten Have Holding
Hans den Hollander
Alles en nog meer! Entertainment
Hans van Beveren
Spin administratie & advies
Ingrid Schut
Koeleman accountants & Belastingadviseurs
Jim van der Kooij
Ed van der Kooij aann bedr BV
Leon berg
Elbe groen
Manon Vonk
vonkfactor 13
Marie Claire Struycken
Marie Claire
Ja
Marjanne van Esveld
De Veerkracht
Ja
Marjolein Altena
Marjolein Kosters
Mark Schwarze
BMS Netwerk Notarissen
Monique Schellingerhout
P&Oprojectbureau
Ja
Mw. C.J. van Kan
HOOFDLIJNEN Training & Coaching
Ja
Otti Thomas
2 Sides Media
Patrick van Rij
P.L van Rij Hovenier
Paul 't Lam
P. 't Lam Adviezen & Projecten
Ja
Paul Lodewick
Grapefish
Paul van Sprang
Sprang beheer
Ja
Peter Verkerk
Excellent Question!
Poul Gelderloos
Poul Gelderloos PensioenInzicht
René Klaassen
KMF, Klaassen Management & Finance
Ja
Rob Joosten
Rabobank
Robert Korsloot
RCS B.V.
Robin Bakker
071bouwadvies.nl
Roel Bik
Minigigs
Sabine Struycken
InsideOut Luxury B.V.
Sandra de Jong
Sandra 4 Events
Stein Breuer
Werkorganisatie Duivenvoorde
wesley plaizier
W. Plaizier
Ja
Wilma van Marwijk
Van Marwijk Vastgoed
Wim van der Werf
Koeleman accountants