Bijeenkomst over Wet DBA afgelast

Bijeenkomst over Wet DBA afgelast

Soms word je ingehaald door de actualiteit. Via perspublicaties vernamen we dat de uitvoering van de Wet DBA door staatssecretaris Wiebes ‘in de ijskast is gezet’. Zeker tot begin 2018 kunnen zzp’ers en inhurende bedrijven over het algemeen op de oude voet blijven doorgaan. De staatssecretaris waarschuwde wel in het NOS-journaal dat misbruik blijft worden aangepakt.

Na overleg met Fred Snelderwaard van Koeleman Accountants en Belastingadviseurs, die het onderwerp zou behandelen, heeft ons bestuur besloten de avond af te gelasten. De verwachting is dat pas nadat een nieuw kabinet is aangetreden de wet opnieuw zal worden bekeken en mogelijk veranderd. In deze onzekere situatie heeft het daarom geen zin je met dit onderwerp te vermoeien. Uiteraard blijven we de verdere ontwikkelingen met aandacht volgen en zodra zich daartoe een aanleiding voordoet, zullen we opnieuw proberen een avond over dit voor veel ondernemers belangrijke onderwerp te organiseren.

Dit bericht delen?