Brexit en Voorschoten

Brexit en Voorschoten

Brexit en Voorschoten

Wij kennen geen Voorschotense bedrijven met directe handelscontacten met het Verenigd Koninkrijk. Maar mocht je die toch hebben en nog geen voorzorgsmaatregelen hebben genomen om de gevolgen van een eventuele Brexit op te vangen, dan adviseren wij je nu snel via de link Check de 10 aandachtspunten te kijken wat de gevolgen zijn voor je bedrijf. En als die aanzienlijk zijn, kun je dan wellicht een Brexit-voucher aanvragen om subsidie te krijgen voor advies over alternatieve markten en de gevolgen van Brexit voor je onderneming. Wacht in elk geval geen dag meer met in actie komen. Mogelijk treden onze buren aan de overkant van de Noordzee al op 29 maart uit de Europese Unie en worden exporteren en reizen naar en importeren en gasten ontvangen uit dat land dan veel ingewikkelder.