Discussieavond mobiliteit en bereikbaarheid

Discussieavond mobiliteit en bereikbaarheid

13/3/2017 van 19.00 tot 22.00 uur
British School, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten

Hoe houden we onze bedrijven bereikbaar? En hoe zorgen we ervoor dat onze medewerkers en diensten onze klanten op tijd bereiken? Met de economische opleving slibben de wegen dicht en neemt de filedruk alsmaar toe.  Zeker in onze omgeving. Helpen de wegwerkzaamheden die momenteel worden uitgevoerd, op stapel staan en nog in de ontwerpfase verkeren echt bij het oplossen van de problemen? Of moet er meer gebeuren? Zo ja wat dan en welke oplossingen bieden nieuwe technieken?

Daarover willen Ondernemend Wassenaar (OW) en Ondernemersvereniging Voorschoten (OVV) een aantal deskundigen en beleidsmakers hun licht laten schijnen en samen met hen discussiëren over de knelpunten die wij dagelijks ervaren en de ideeën die we zelf hebben voor verbeteringen. Natuurlijk kun je op de avond zelf je mening ventileren, maar het liefst hebben we dat je nu al iets op de mail zet, zodat het panel zich beter kan voorbereiden en de discussie efficiënter en effectiever verloopt. En ook als je op de avond zelf verhinderd bent, kun je zo een bijdrage leveren.

De avond vindt plaats op maandag 13 maart in The British School in The Netherlands, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten en begint om 19.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur) met een korte introductie en rondleiding door de school. Onder leiding van OVV-voorzitter Frank ten Have zal vervolgens een panel van deskundigen met elkaar en de zaal discussiëren over de vooraf ingebrachte meningen en ideeën en de zaken die op de avond zelf naar voren worden gebracht.

De avond wordt rond 21.30 uur afgesloten met een gezellige aangeklede borrel waarin je nader kunt kennismaken met de aanwezige leden van de eigen en de andere vereniging.

Voor de avond zelf kun je je hiernaast aanmelden. We vragen je dat liefst direct en anders uiterlijk 5 maart te doen, zodat we snel een goede inschatting kunnen maken van het aantal bezoekers. Je kunt daar ook zien wie zich nog meer hebben aangemeld.

Je inbreng vooraf kun je mailen naar info@ondernemersverenigingvoorschoten.nl. Ook die hebben we graag uiterlijk op 5 maart binnen, zodat we die op tijd kunnen verzamelen en doormailen naar de avondvoorzitter en panelleden en zij zich een beter beeld kunnen vormen van wat er werkelijk op dit gebied onder ons speelt.

We hopen op een vruchtbare avond met een grote opkomst en veel inbreng vooraf.

Fout: Contact formulier niet gevonden.

British School, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten

Dit bericht delen?

Wie hebben zich reeds ingeschreven voor dit evenement?

Naam
Bedrijf
Introduce
André van Herk
Anjan
Andre van Herk
APC Groep
Berry van der Holst
G van der Holst & Zn b.v.
Bert Metsemakers
Metsemakers Letselschade
Bert Westra
OVV
Co Zitman
Zitman & Co
Edgar Boesenach
Boesenach Advies
Ellen de Vette
Voorschotense Krant
Eric Kentie
Strapatz
frank moerkerk
moerkerk plantenparadijs
Frank ten Have
F.J.M. ten Have Holding
Hans den Hollander
Alles en nog meer! Entertainment
Harm Bons
Boi-Energy
Henk Bos
Bos Tuingereedschappen
Jack Luiten
Van der Valk Hotel Den Haag-Wassenaar
Jan Diephuis
JAN DIEPHUIS Property Valuation & Consultancy
Jan Hoogeveen
FlowerFarm OutdoorFurnitureAndCleaning
Jan Siersema
Siersema Onroerend Goed B.V.
Ja
Jan van Kampen
Wassenaarse Bouwmaatschappij
Jasper Suijten
Spore Creation bno
Jeroen van Oel
Centrumondernemers Voorschoten
Joop van Wees
Pepita
Jos Schoorl
Adviesburo Groene Ruimte en Leefomgeving
k v vliet
jth schroder aannemersbedrijf
leon borsboom
servicebedrijf bella
M.l'Ami
Etib.l'Ami Bv
M.M. Bellekom - Vogels
Vogels BV
Manon Vonk
Vonkfactor 13
Marc van Dijk
i4 Housing
Marga Geus
Optimaal op Orde
Marijke de moor
Moor Performance
Marjolein Altena
Voorschotense Krant
Mark Schwarze
BMS Netwerk Notarissen
Mark van Rooyen
Pretec
Michiel Spoor
De Horsten Uitvaartverzorging
Nick wubben
Rai horecabeheer
Nick wubben
Rai horecabeheer
Peter Paulides
Paulides + Partners
Peter Römer
Ondernemend Wassenaar
Peter Römer
Ondernemend Wassenaar
Pierre Van Rijn
Bagel alley
Precast Gharbaran
Centrumondernemers Voorschoten
Ja
René Rombach
Rombach advocatuur & mediation
Rene van der holst
G van der holst en zn bv
René van der Holst
G. van der Holst en Zn bv
Rob Joosten
Rabobank
Rob Kriek
Ondernemersklankbord
Ja
Robert Jan Pander
i4 Housing
Ja
Robert Korsloot
1960
Roderick van Zuylen van Nijevelt
Duinrell BV
Sandy
Lichtdesign
topper
Hamaco verhuur
Wilma van Marwijk
Van Marwijk Vastgoed
Wim van Rooyen
W. van Rooyen Veevoeders