Discussieavond mobiliteit en bereikbaarheid

Discussieavond mobiliteit en bereikbaarheid

13/3/2017 van 19.00 tot 22.00 uur
British School, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten

Hoe houden we onze bedrijven bereikbaar? En hoe zorgen we ervoor dat onze medewerkers en diensten onze klanten op tijd bereiken? Met de economische opleving slibben de wegen dicht en neemt de filedruk alsmaar toe.  Zeker in onze omgeving. Helpen de wegwerkzaamheden die momenteel worden uitgevoerd, op stapel staan en nog in de ontwerpfase verkeren echt bij het oplossen van de problemen? Of moet er meer gebeuren? Zo ja wat dan en welke oplossingen bieden nieuwe technieken?

Daarover willen Ondernemend Wassenaar (OW) en Ondernemersvereniging Voorschoten (OVV) een aantal deskundigen en beleidsmakers hun licht laten schijnen en samen met hen discussiëren over de knelpunten die wij dagelijks ervaren en de ideeën die we zelf hebben voor verbeteringen. Natuurlijk kun je op de avond zelf je mening ventileren, maar het liefst hebben we dat je nu al iets op de mail zet, zodat het panel zich beter kan voorbereiden en de discussie efficiënter en effectiever verloopt. En ook als je op de avond zelf verhinderd bent, kun je zo een bijdrage leveren.

De avond vindt plaats op maandag 13 maart in The British School in The Netherlands, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten en begint om 19.00 uur (inloop vanaf 18.45 uur) met een korte introductie en rondleiding door de school. Onder leiding van OVV-voorzitter Frank ten Have zal vervolgens een panel van deskundigen met elkaar en de zaal discussiëren over de vooraf ingebrachte meningen en ideeën en de zaken die op de avond zelf naar voren worden gebracht.

De avond wordt rond 21.30 uur afgesloten met een gezellige aangeklede borrel waarin je nader kunt kennismaken met de aanwezige leden van de eigen en de andere vereniging.

Voor de avond zelf kun je je hiernaast aanmelden. We vragen je dat liefst direct en anders uiterlijk 5 maart te doen, zodat we snel een goede inschatting kunnen maken van het aantal bezoekers. Je kunt daar ook zien wie zich nog meer hebben aangemeld.

Je inbreng vooraf kun je mailen naar info@ondernemersverenigingvoorschoten.nl. Ook die hebben we graag uiterlijk op 5 maart binnen, zodat we die op tijd kunnen verzamelen en doormailen naar de avondvoorzitter en panelleden en zij zich een beter beeld kunnen vormen van wat er werkelijk op dit gebied onder ons speelt.

We hopen op een vruchtbare avond met een grote opkomst en veel inbreng vooraf.

  Inschrijven voor dit evenement

  Nog geen lid van de OVV of OW? Voorschotense en Wassenaarse ondernemers kunnen als gast deze bijeenkomst bijwonen. Meld u daarvoor aan als introducé.

  Ik ben een introducé Ja

  British School, Jan van Hooflaan 3, 2252 BG  Voorschoten

  Dit bericht delen?

  Wie hebben zich reeds ingeschreven voor dit evenement?

  Naam
  Bedrijf
  Introduce
  André van Herk
  Anjan
  Andre van Herk
  APC Groep
  Berry van der Holst
  G van der Holst & Zn b.v.
  Bert Metsemakers
  Metsemakers Letselschade
  Bert Westra
  OVV
  Co Zitman
  Zitman & Co
  Edgar Boesenach
  Boesenach Advies
  Ellen de Vette
  Voorschotense Krant
  Eric Kentie
  Strapatz
  frank moerkerk
  moerkerk plantenparadijs
  Frank ten Have
  F.J.M. ten Have Holding
  Hans den Hollander
  Alles en nog meer! Entertainment
  Harm Bons
  Boi-Energy
  Henk Bos
  Bos Tuingereedschappen
  Jack Luiten
  Van der Valk Hotel Den Haag-Wassenaar
  Jan Diephuis
  JAN DIEPHUIS Property Valuation & Consultancy
  Jan Hoogeveen
  FlowerFarm OutdoorFurnitureAndCleaning
  Jan Siersema
  Siersema Onroerend Goed B.V.
  Ja
  Jan van Kampen
  Wassenaarse Bouwmaatschappij
  Jasper Suijten
  Spore Creation bno
  Jeroen van Oel
  Centrumondernemers Voorschoten
  Joop van Wees
  Pepita
  Jos Schoorl
  Adviesburo Groene Ruimte en Leefomgeving
  k v vliet
  jth schroder aannemersbedrijf
  leon borsboom
  servicebedrijf bella
  M.l'Ami
  Etib.l'Ami Bv
  M.M. Bellekom - Vogels
  Vogels BV
  Manon Vonk
  Vonkfactor 13
  Marc van Dijk
  i4 Housing
  Marga Geus
  Optimaal op Orde
  Marijke de moor
  Moor Performance
  Marjolein Altena
  Voorschotense Krant
  Mark Schwarze
  BMS Netwerk Notarissen
  Mark van Rooyen
  Pretec
  Michiel Spoor
  De Horsten Uitvaartverzorging
  Nick wubben
  Rai horecabeheer
  Nick wubben
  Rai horecabeheer
  Peter Paulides
  Paulides + Partners
  Peter Römer
  Ondernemend Wassenaar
  Peter Römer
  Ondernemend Wassenaar
  Pierre Van Rijn
  Bagel alley
  Precast Gharbaran
  Centrumondernemers Voorschoten
  Ja
  René Rombach
  Rombach advocatuur & mediation
  Rene van der holst
  G van der holst en zn bv
  René van der Holst
  G. van der Holst en Zn bv
  Rob Joosten
  Rabobank
  Rob Kriek
  Ondernemersklankbord
  Ja
  Robert Jan Pander
  i4 Housing
  Ja
  Robert Korsloot
  1960
  Roderick van Zuylen van Nijevelt
  Duinrell BV
  Sandy
  Lichtdesign
  topper
  Hamaco verhuur
  Wilma van Marwijk
  Van Marwijk Vastgoed
  Wim van Rooyen
  W. van Rooyen Veevoeders