eHerkenning voor zakendoen met de gemeente

eHerkenning voor zakendoen met de gemeente

eHerkenning om zaken te doen met de gemeente

Als ondernemer wil je ook op een digitale manier zaken kunnen doen met de gemeente. Steeds vaker zul je daar eHerkenning voor moeten gebruiken. eHerkenning is een digitale sleutel waarmee je eenvoudig, veilig en betrouwbaar kunt inloggen. Werken met eHerkenning heeft een aantal voordelen:

  • efficiënt
  • tijd- en kostenbesparend
  • 1 inlog voor meerdere diensten
  • bescherming & privacy

Je kunt eHerkenning zien als een soort DigiD voor bedrijven. Zoals je als burger met je DigiD kunt inloggen bij de overheid, zo kun je als bedrijf, ondernemer en beroepsbeoefenaar dat met eHerkenning. Een belangrijk verschil is dat DigiD wordt verstrekt door de overheid en eHerkenning door commerciële bedrijven.

Wil je weten voor welke formulieren je bij de gemeente eHerkenning nodig heeft, klik dan op onderstaande link en scroll naar de gemeente Voorschoten.

https://www.eherkenning.nl/nl/inloggen-met-eherkenning/waar-kunt-u-inloggen/gemeenten/