Golfen en Barbecueën bij Het Wedde op vrijdag 28 juni

Golfen en Barbecueën bij Het Wedde op vrijdag 28 juni

28/6/2019 16.30 – 21.30 uur
Het Wedde, Richard Wagnerlaan 85, 2253 CD  Voorschoten

Graag nodigen wij onze leden (en hun partners) uit voor deelname aan ons eerste Golfevenement op Golfbaan Het Wedde met aansluitend een barbecue bij de naastgelegen espressobar en lunchroom op vrijdag 28 juni a.s.

Het programma ziet er als volgt uit:

16.30 – 17.00 uur   Ontvangst met koffie en thee
17.00 – 19.00 uur   Golfclinic en -wedstrijd voor beginners en GVB-houders o.l.v. Golf4Iedereen
19.00 – 19.30 uur   Prijsuitreiking
19.30 – 21.30 uur   Barbecue

Afhankelijk van het weer zal de golfwedstrijd uit diverse uitdagingen op de golfbaan en de oefenfaciliteiten van Het Wedde bestaan en zal de barbecue op het terras bij of in de lunchroom worden gehouden.

De prijzen, een golfset voor beginners en een golfcursus, worden beschikbaar gesteld door Sportfondsen Voorschoten en Golf4Iedereen, die aan ons ook een vriendenprijs in rekening brengen. Daarom kunnen we de eigen bijdrage voor deelname aan dit bijzondere evenement beperken tot € 15,00 per persoon, direct bij aanmelding te voldoen.

Bij het arrangement is een hartig hapje en dorstlessend drankje op de golfbaan inbegrepen. De barbecue zal bestaan uit door Slagerij Aad van Eijk geleverde kipsatés, 100% rundvlees hamburgers, worsten, drumsticks, huzarensalade, aardappelsalade, onbeperkt frites, sauzen en stokbrood met kruidenboter. Verder vier drankjes. Je krijgt daarvoor muntjes bij aankomst. Wil je meer drinken dan is dat voor eigen rekening.

We rekenen op een groot aantal deelnemers. Op de golfbaan kun je je medeleden eens op een andere manier leren kennen en heel uitgebreid netwerken. En heb je nog nooit gegolfd? Wie weet, raak je besmet met het golfvirus en krijg je er een leuke, nieuwe hobby bij. Kom in elk geval op sport(ieve)schoenen naar de baan!

Aanmelden van jezelf en eventueel ook je partner doe je hiernaast. Doe het wel voor 21 juni, zodat we tijdig weten op hoeveel mensen we moeten rekenen. En vergeet dan ook niet direct het bedrag van € 15,00 per persoon over te maken op IBAN NL53 RABO 0366 1784 66 Ondernemersvereniging Voorschoten.

Nog geen lid? Meld je dan eerst als lid aan via deze doorlink.

PS Wil je de prijzenpot aanvullen? Dat kan! Stuur dan een email met je aanbod naar ons.

  Inschrijven voor dit evenement

  Nog geen lid van de OVV? Meld u eerst als lid aan.

  Het Wedde, Richard Wagnerlaan 85, Voorschoten

  Dit bericht delen?

  Wie hebben zich reeds ingeschreven voor dit evenement?

  Naam
  Bedrijf
  Alwine Kruisselbrink
  AT Alwine
  Anneke Siemons
  DNA Languages
  Annemonike Mustert
  Annemonike Mustert Management advies & - ondersteuning
  Annet Epskamp
  Auto deal
  Arie Stalenburg
  Bouwbedrijf Niersman b.v.
  Bart Carpentier Alting
  Vlietland B.V.
  Bert Metsemakers
  Metsemakers Letselschade
  Bert Westra
  OVV
  carlos van Wees
  van Wees Business/Casual
  Carmen Dijksterhuis
  MultiVision Productions
  Coen den Hollander
  Aannemersbedrijf den Hollander
  Dick Mulder
  Mulder Shipyard
  Dick van Straalen
  Chateau deux filles
  Dominique de Vries Schultink
  Duivenvoorde Uitvaartzorg
  Driek epskamp
  Auto deal
  Esther Remmerswaal
  Rabobank Regio Den Haag
  Frank en Sandra
  Moerkerk Plantenparadijs
  Gerard van der Weide
  van der Weide taxaties bv
  Hans Dijksterhuis
  MultiVision Productions
  Hans Rasch
  Museum Voorschoten
  Inez Milot
  Metsemakers Letselschade
  Ingrid Nieuwenburg en Henri de Waard
  salon ambachtspad
  Jaap Van Niekerk
  Van Niekerk Juridisch Adviesbureau
  Jasper Suijten
  Spore Creation
  Jeneth Lasabe
  Mijn iDé
  Jeroen van Stralen
  Makelaarskantoor van Stralen
  Jules Perel
  Mijn iDé
  Kees Altena
  Hoveniersbedrijf Kees Altena
  Liane van der Krogt
  Gebr. A.& H. van der Krogt
  Manon Vonk
  Vonkfactor 13
  Marjolein Altena
  Marjolein Kosters
  MJ van Rooyen
  Pretec Precisietechniek BV
  P.J. Van Vliet
  Adcon van Vliet bv
  Rene en Ilja Bos
  MijnContract.nl
  Richard Martijn Heimans
  Omen Uitvaartzorg
  Rick van der Hooft
  Rical Cleaning Products
  Robin Bakker
  071bouwadvies.nl
  Ruud en Ivonne Flier
  Ster Airconditioning BV
  Sander
  Bl(a)nder
  Sandy en Maarten
  Lichtdesign
  Sang Yee Schalij
  Fysiotherapie de Lindehoeve
  Thea van Os
  van der Weide taxaties bv
  Veronica Bosman
  Maatworks
  Wilbur Zitman
  Zitman&Co