Kansen Toerisme en Recreatie

Kansen Toerisme en Recreatie

Toerisme en recreatie bieden volop kansen voor groei van samenwerking, aantrekkingskracht en de lokale economie in Voorschoten en Wassenaar. Deze kansen willen beide gemeenten samen met ondernemers benutten. Daarom word je uitgenodigd voor deelname aan dit groeitraject. In een aantal stappen wil men samen met jou antwoord vinden op drie vragen:

1. Wat is de gezamenlijke ambitie?

2. Welk aanbod, zoals arrangementen en evenementen, moeten we (door) ontwikkelen en welke fysieke verbindingen, informatievoorziening en promotiemiddelen zijn er nodig?

3. Hoe kan dat gerealiseerd en georganiseerd worden?

Het resultaat moet een sterk plan worden met projecten die het verschil maken, omdat ze in goede samenwerking tot stand komen. Daarvan kun jij als ondernemer profiteren!

Tijdens een creatieve werksessie werk je samen met andere ondernemers en stakeholders aan werktafels concrete projecten uit voor de ontwikkeling van aanbod, fysieke verbindingen, informatievoorziening en promotie. De werksessie vindt plaats op: dinsdag 5 juli 2016 en begint met een inloop vanaf 19.00 uur. De werksessie start om 19.30 uur en duurt tot 21.30 uur. Aansluitend een afsluitende borrel Locatie: Kasteel Duivenvoorde, Laan van Duivenvoorde 4, 2252 AK Voorschoten.

De onderdelen tijdens de werksessie:
a. Inleiding programma en gebiedsmarketing Wassenaar en Voorschoten 
b. Inleidingen werksessie en werkwijze 
c. Uitwerking van projecten aan de volgende werktafels: Aanbod, Fysieke Verbindingen, Informatievoorziening & Promotie 
c. Presentaties van de werktafels en feedback 
d. Toelichting vervolgstappen

Je kunt je aanmelden door een e-mail te sturen aan: kVeurman@werkorganisatieduivenvoorde.nl. Daarin graag aangeven aan welke twee werktafels je prioriteit wilt geven.

Informatiemarkt
Heb je informatiefolders, flyers of andere wervende informatie van je organisatie/bedrijf of activiteiten? Dan word je uitgenodigd om hiervan een stapeltje mee te nemen. Tijdens de bijeenkomst wil men een plek inrichten waar je elkaars informatie kunt vinden.
Heb je nog vragen? Neem dan eerst contact met Arjenne Vlietstra, adviseur toerisme en recreatie. Zij is bereikbaar via telefoonnummer (06) 11031908 of via: avlietstra@wodv.nl.

Dit bericht delen?