KVK Innovatie Top 100 2023

KVK Innovatie Top 100 2023

Heb je een innovatief product of dienst met succes op de markt gebracht? Schrijf dan in voor de 18e editie van de Innovatie Top 100 van KVK. Dat kan vanaf nu!

De KVK Innovatie Top 100 laat zien waar we in Nederland goed in zijn: innoveren! Ondernemers uit het Nederlandse midden- en kleinbedrijf strijden elk jaar voor een plaats in de KVK Innovatie Top 100. Alle innovaties worden beoordeeld op originaliteit, impact voor de samenleving en verkrijgbaarheid.

De KVK Innovatie Top 100 is een unieke gelegenheid om de zichtbaarheid van jouw innovatie en bedrijf te vergroten. Daarnaast geeft deelname toegang tot nieuwe netwerken. Denk aan ministeries, provincies, kennisinstellingen, maar ook andere ondernemers.

Klik hier door voor meer informatie en inschrijven.