Label by Label Sterkste Schakel Regio Rijnland 2023

Label by Label Sterkste Schakel Regio Rijnland 2023

In het sfeervolle Grand Hotel Huis ter Duin in Noordwijk vond vrijdagavond 17 maart de feestelijke finale plaats van de verkiezing van de Sterkste Schakel regio Rijnland 2023. Zo’n 300 ondernemers en bestuurders waren op deze sfeervolle prijsuitreikingsavond, die ook wel de “Oscaravond van de regio wordt genoemd, afgekomen.

Onder hen vele genomineerden die allen rond de klok van 11 uur zagen dat ons lid Label by Label de trotse winnaar werd van de Sterkste Schakel Trofee 2023 van Rijnland, die werd uitgereikt door Sterkste Schakel initiator Harry de Reus, uitgever van het regionaal zakenmagazine Rijnstreek Business.

Lees verder op de speciale website van de verkiezing

Wij feliciteren Peter van der Boon en zijn crew natuurlijk van harte met dit mooie resultaat.