Mooie plannen voor 2018

kerstborrel1

Mooie plannen voor 2018

We hebben mooie plannen voor de ledenactiviteiten in 2018. Uitgezonderd de maanden juli en augustus is er altijd wel iets voor jullie te doen bij onze vereniging. Januari stond en staat natuurlijk in het teken van de nieuwjaarsreceptie en de bekendmaking en uitreiking van de ondernemersprijs. Op 16 februari willen we een winterbarbecue houden bij Bar-Bistro Het Wedde. Op donderdagavond 8 maart wordt een groot lijsttrekkersdebat in het Cultureel Centrum georganiseerd. Dat zal natuurlijk vooral in het teken staan van het ondernemersklimaat in het dorp en is ook toegankelijk voor niet-leden en niet-ondernemers. De algemene vergadering in combinatie met een businesslunch staat op vrijdag 20 april gepland. In mei (exacte datum nog niet bekend) willen we op bedrijfsbezoek bij één van de leden of relaties. En op vrijdag 28 juni volgt de jaarlijkse uitgaansdag, die waarschijnlijk de hele dag en avond in beslag neemt en verder weg gaat dan ooit. Na de zomerstop geen middagsloepentocht maar een sloepentocht @night op vrijdagavond 14 september. Verder worden in oktober en november een bijeenkomst met een topgastspreker en een andersoortige activiteit voorzien. Het jaar wordt op vrijdag 14 december afgesloten met een herhaling van het in 2016 voor de eerste keer georganiseerde Kerstgala. En als daar aanleiding toe is, worden tussentijds ook andere bijeenkomsten -al dan niet in samenwerking met Ondernemend Wassenaar en de werkorganisatie van de gemeente- georganiseerd, zoals in 2017 avonden over mobiliteit, de gemeentelijke toekomst, het Ondernemersregister, de Wet Deregulering Beoordeling Arbeidsrelaties, de oprichting van een broodfonds en zonnepanelen en warmtepompen. Kortom voor elke ondernemer wat wils!

Ondernemer en nog geen lid? Je bent als introducé op vrijwel elke bijeenkomst welkom om te komen kennismaken. Bezoek daartoe regelmatig deze website en klik in de periode voorafgaand aan de voor jou interessante activiteit door naar het betreffende artikel, waarbij je een aanmeldmogelijkheid vindt.