Ondernemersloket Voorschoten Voor Elkaar

logo-vve

Ondernemersloket Voorschoten Voor Elkaar

Ondernemen in coronatijd is moeilijk. Door de huidige maatregelen zitten veel ondernemers in zwaar weer. Daarom is Voorschoten Voor Elkaar in samenwerking met Stichting Ondernemersklankbord (OKB) en de gemeente Voorschoten een Ondernemersloket gestart. Bij dit loket kunnen alle vragen rondom ondernemen gesteld worden zoals: financiële zorgen, het starten van een bedrijf en het schrijven van een ondernemersplan. Maar ook voor vragen over emotionele stress, balans werk vs. privé en individuele ondersteuning kun je bij het loket terecht.

Nadat je contact hebt gezocht kom je in gesprek met een sociaal werker vanuit Voorschoten Voor Elkaar en met een vrijwilliger van het Ondernemersklankbord. Een mooie mix waardoor alle soorten vragen beantwoord kunnen worden. In verband met corona vooralsnog virtueel.

Meer informatie?

Bel 071 – 561 90 01 of mail: info@voorschotenvoorelkaar.nl.

Lees hier de flyer