Ondernemerspeiling – jouw hulp gevraagd

waar-staat-je-gemeente

Ondernemerspeiling – jouw hulp gevraagd

Gemeente Voorschoten verzorgt een ondernemerspeiling over de dienstverlening en het ondernemersklimaat. Hiervoor worden alle organisaties in de gemeente op verschillende manieren benaderd. De resultaten worden gebruikt voor de verbetering van de dienstverlening van de gemeente. Daarnaast zullen de resultaten ook met de ondernemersverenigingen worden gedeeld.

In deze peiling wordt gevraagd wat ondernemers en bedrijven in Voorschoten vinden van onder andere de omgeving waarin ze gevestigd zijn, de bereikbaarheid, het contact met de gemeente en het economisch beleid. Via deze link kan elke ondernemer  vanaf 1 juni de ondernemerspeiling invullen, dus ook niet-leden van de OVV. De antwoorden worden anoniem verwerkt. De link is tot uiterlijk vrijdag 22 juni toegankelijk. Je medewerking wordt zeer gewaardeerd.

Ga naar de peiling