OVV erg blij met berichten over verhuur Mexx distributiecentrum

OVV erg blij met berichten over verhuur Mexx distributiecentrum

Wij zijn erg blij met het bericht op de website van DTZ Zadelhoff dat het leegstaande voormalige distributiecentrum van Mexx in de Dobbewijk is verhuurd aan de Japanse logistieke dienstverlener Nippon Express, een wereldwijd opererend bedrijf. Wij verwachten hiervan een forse positieve invloed op de plaatselijke werkgelegenheid en hopen ook op een spin-off naar andere Voorschotense bedrijven. Wij zien ernaar uit kennis te maken met het bedrijf en verwelkomen de lokale leiding graag in onze kring. De komst van deze onderneming vormt ook een mooie impuls voor de verdere groei van het hele bedrijventerrein, waar kortgeleden een nieuwe rondweg werd geopend. We zijn benieuwd naar de precieze plannen en wensen de nieuwe huurder bij voorbaat heel veel succes.

Dit bericht delen?