Startersdag071 op 11 maart

Startersdag071 op 11 maart

Woensdag 11/03/2020 17.30-21.45 uur
Holiday Inn, Haagse Schouwweg 10, 2332 KG  Leiden

Je oriënteren op het starten van een eigen bedrijf, je ideeën delen, je plannen toetsen, antwoord op je vragen krijgen en tips en adviezen ontvangen van ervaren ondernemers. Voor al deze dingen kun je op woensdag 11 maart terecht bij de Startersdag Leidse regio. Met medewerking van enthousiaste ondernemers uit jouw eigen omgeving. Ga netwerken, bezoek de startersmarkt en laat je inspireren tijdens de seminars en workshops. Dit is hét moment om een volgende stap te zetten met jouw (plannen voor je) eigen bedrijf. Het kost je niks dan tijd. Dus kom, zet die stap en meld je aan!

Keynote speaker is ons eigen OVV-lid Franck Fielemon van Omzetcoach.nl.

Holiday Inn, Haagse Schouwweg 10 Leiden

Dit bericht delen?