Vier bijeenkomsten subsidie circulaire economie in de regio

Vier bijeenkomsten subsidie circulaire economie in de regio

Bezig met een innovatief project binnen de thema’s Ciculaire Economie en/of gezondheid? Er is Europees geld beschikbaar voor bedrijven die daarmee aan de slag willen. In onze regio worden daarover in november vier ondernemersbijeenkomsten georganiseerd. Je kunt daar een idee of project presenteren en erachter komen of dat aansluit op de criteria die voor de subsidieverlening worden verstrekt. De eerste termijn voor subsidieaanvragen loopt van 12 november 2016 tot 31 januari 2017.

De toegang tot de bijeenkomsten is gratis. Vanwege het beperkte aantal plaatsen is aanmelden vooraf verplicht, via een email aan info@leader-hollandrijnland.nl. De bijeenkomsten zijn van 13.30 – 16.30 uur en vinden plaats op:

Datum Thema Locatie
Maandag 14 november Gezondheid en voeding Ruygeborg, Nieuwkoop
Vrijdag 18 november Circulaire economie Bloemenbed, Noordwijk
Dinsdag 22 november Gezondheid en groen Bloemenbed, Noordwijk
Woensdag 30 november Circulaire economie ’t Geertje, Zoeterwoude

 

Meer informatie op de site van Omgevingsdienst West-Holland

Dit bericht delen?