VNO-NCW Rijnland Miljoenenontbijt

miljoenenontbijt

VNO-NCW Rijnland Miljoenenontbijt

VNO-NCW Rijnland nodigt ook onze leden graag uit voor het jaarlijks Miljoenenontbijt op woensdag 20 september bij de Hogeschool Leiden. Hier staat opnieuw de Miljoenennota centraal.

De groeiverwachtingen voor 2017 en 2018 zijn flink omhoog bijgesteld. Het CPB geeft aan dat het stevig aantrekken van de economie aanhoudt. Dit jaar wordt de sterkste economische groei verwacht in 10 jaar tijd. Wat betekenen de macro-economische cijfers voor jou als ondernemer? En als we kijken naar de maatschappelijke opgaven waar moet dan de komende jaren in worden geïnvesteerd?

Deze en andere vragen komen aan de orde in de inleidingen van onze sprekers en in het panelgesprek met Tweede Kamerleden.

De sprekers zijn: Kees Goudswaard, hoogleraar Toegepaste Economie en Bas Haring, volksfilosoof en hoogleraar Publiek begrip en wetenschap. Zij gaan ook in gesprek met Martin van Rooijen (50PLUS), Barbara Visser (VVD), Henk Nijboer (PvdA) en Agnes Mulder (CDA).

Aanmelden per email naar: rijnland@vno-ncwwest.nl

Hogeschool Leiden, Zernikedreef 11, 2333 CK  Leiden