Wassenaar-Voorschoten Marketing 7 september

terras-2

Wassenaar-Voorschoten Marketing 7 september

Dinsdag 7 september 2021 17.30-19.30 uur
Hof van Duivenvoorde, Laan van Duivenvoorde 1 A, 2252 AK  Voorschoten

Wassenaar-Voorschoten Marketing organiseert op dinsdag 7 september weer een bijeenkomst voor de ondernemers uit beide plaatsen. Dit keer in de Hof van Duivenvoorde. Onder de titel “Beleef het betere buiten….. Samen!” zal worden nagedacht over het thema Hoe gaan we onze regio promoten? Een uitgebreide borrel is inbegrepen bij het programma op deze schitterende locatie.

Tijdens de bijeenkomst word je geïnformeerd over wat men sinds mei 2019 toen de vorige bijeenkomst werd gehouden heeft gedaan en wat men de komende tijd wil gaan doen.

Er is ruimte voor 100 deelnemers. Je kunt je aanmelden via info@wassenaar-voorschoten.info Daar kun je desgewenst ook met je vragen  terecht.

Dit bericht delen?