Welkom bij Daten en Delen op 31 mei

datenendelen

Welkom bij Daten en Delen op 31 mei

Donderdag 31 mei 2018, 09:00-13:00 uur 
HUBspot, Langegracht 70, Leiden (eerste verdieping, zaal Spotlight)

Donderdagochtend 31 mei biedt Economie071 een leuk en afwisselend programma tijdens de jaarlijkse Daten en Delen sessie: hét netwerkevent  waarin ze iedereen die meewerkt aan hun projecten of betrokken is bij de regionale economie met elkaar verbinden. Joost van Hoorn van Platform31 verzorgt een lezing over de strategische opgaven voor de Leidse regio in de komende jaren met als centrale vraag: Wat zijn de meest actuele trends, ontwikkelingen en opgaven die in de nieuwe collegeperiode op de Leidse regio afkomen? En met welke agendapunten kunnen ondernemers, onderwijsinstellingen en overheden het verschil maken bij de ontwikkeling van een regionaal ecosysteem voor groei van ondernemerschap en werkgelegenheid? Deze lezing is gebaseerd op het rapport: De economische agenda voor stad en regio. Daarnaast zijn er workshops over circulaire economie, mobiliteit en de arbeidsmarkt van de toekomst. Men sluit af met een netwerklunch. Ook jij bent van harte welkom!

Bekijk het programma en meld je aan >