Workshop Google Adwords

zichtbaarheid

Workshop Google Adwords

Maandag 5 november 2018, 18:00-21:30 uur 
Rabobank, Schipholweg 9 Leiden

Voor MKB, horeca, culturele ondernemers. Zoekmachine adverteren (SEA; Search Engine Advertising) via Google Adwords is erop gericht om de zichtbaarheid en vindbaarheid van je website in de betaalde zoekresultaten van zoekmachines te vergroten. Google Adwords zijn de bekende advertenties die je boven- of onderaan de zoekresultatenpagina’s terugziet in Google. Bovendien kun je mensen bereiken terwijl ze op hun favoriete websites browsen, YouTube video’s kijken, hun G-mail-account checken of apps gebruiken.

Deze manier van adverteren is een perfecte manier om op korte termijn zichtbaar en vindbaar te worden voor klanten die zoeken op voor jouw website relevante zoekwoorden. Het grote voordeel van deze manier van adverteren is ook dat de resultaten van jouw campagnes goed meetbaar zijn. Je kunt daarmee direct inzien hoe goed jouw campagne rendeert. Zoekmachine adverteren is dus geen kostenpost, maar juist een ideaal kanaal voor het genereren van rendementsvol bezoek.

Geïnteresseerd? Klik dan hier door voor meer informatie en aanmelden