Workshop Online Zichtbaarheid

zichtbaarheid

Workshop Online Zichtbaarheid

Woensdag 26 september 2018, 18:00-21:30 uur 
Rabobank, Schipholweg 9 Leiden

Voor MKB, horeca, culturele ondernemers. Wel of niet investeren in online zichtbaarheid? En zo ja, welke kanalen zet je dan in en hoe monitor je het bereik? En heb je wel eens gedacht aan een ‘offline’ campagne die ook aan je online winkel kan bijdragen? Tijdens de workshops online zichtbaarheid op woensdag 26 september zal trainer en ondernemer Koen van der Poel antwoord geven op alle vragen.

De workshops staat open voor MKB, horeca en culturele ondernemers uit de Leidse regio en wordt georganiseerd door Centrummanagement Leiden i.s.m. Economie071 en diverse andere partners. Dit in het kader van het stimuleren van ondernemerschap, werken aan een gunstig vestigingsklimaat en sterke winkelgebieden.

Geïnteresseerd? Klik hier door voor meer informatie en/of aanmelden

Deze workshop is ook de perfecte opstap voor als je de workshop ‘Google Adwords’ op 15 oktober of 5 november wilt gaan volgen. Doorklikken