Inschrijving open

Laat je gratis ondersteunen door studenten!

Irriteer jij je al tijden aan dat verkeerde plaatje op je website? Of krijg je jouw emailhandtekening niet op orde? Of wil jij uitleg over Google Analytics? Laat je dan ondersteunen door de studenten van mboRijnland.

In 2024 heb je als ondernemer de mogelijkheid om gebruik te maken van de kennis en kunde van studenten van mboRijnland. Een groepje studenten staat in de week van 29 januari tot en met 2 februari van ca 10.00u-16.00u klaar! Waar mogelijk helpen de studenten je gelijk. Laat jouw irritaties aan jouw website gelijk verbeteren!

Studenten kunnen je o.a. helpen bij vragen op het gebied van Online marketing

 • Uitvoeren van een zoekwoordonderzoek voor een SEO- of SEA-campagne
 • Schrijven van content voor websites gericht op bestaande of nieuwe doelgroepen
 • In kaart brengen van de customer journey en bijbehorende touchpoints
 • Uitvoeren van usability onderzoek
 • Optimalisatie van conversie
 • Data-analyse met behulp van tools zoals Google Analytics
 • Opzetten van een e-mailcampagne

 

maar ook met technische hulp bij onderhoud van websites en apps.

 • Maatwerk webapplicaties
 • Ontwikkeling van apps
 • Bouwen van webshops
 • Ontwikkeling van online visitekaarten
 • Gebruikersonderzoek UX (User Experience) advies

De eerstvolgende mogelijkheid voor ondersteuning is in de week van 29 januari tot 2 februari 2024. Je kunt deze week gewoon langslopen of maak vooraf een afspraak via info@digitaliseringwerkt.nl en weet zeker dat je niet hoeft te wachten.

The Field
Stationsplein 25, 2312 AJ Leiden

Bron en meer informatie: Digitaliseringwerkt.nl