Anders denken over secundaire arbeidsvoorwaarden

Anders denken over secundaire arbeidsvoorwaarden

Maandag 14/10/2019 16.00-18.30 uur
MBO Rijnland, Bètaplein 18 2321 KS  Leiden

In 2020 bestaat ongeveer de helft van de arbeidsmarkt uit generatie Y: dit zijn de 18- tot 35-jarigen. Uit onderzoek blijkt dat zij een andere kijk hebben op onder andere secundaire arbeidsvoorwaarden en flexibele werktijden. Zo wordt de leaseauto steeds minder gewaardeerd en de combinatie fiets + ov toegankelijker. Dit betekent dat werkgevers mee moeten gaan in de veranderingen.

Veel afstudeerders betreden in het najaar de arbeidsmarkt. Reden voor Bereikbaar Haaglanden en Rijnland om samen met gastheer mboRijnland aandacht te besteden aan de verschillende werkzame generaties. Wat motiveert hen, wat zijn voor jou als werkgever de do’s and don’ts om hen te betrekken en te behouden? Wat is er nodig om werknemers met plezier, vitaal en goed te laten werken?

Tijdens de bijeenkomst wordt ingegaan op deze vraagstukken en hoe deze verschillen per generatie. Zo vertelt Frans Möhring HR directeur mboRijnland over de ‘Rijnlandse’ gedachten goed gericht op minder auto parkeren en meer gericht duurzame mobiliteit. Guillerm van der Lans verteld over de wensen van verschillende generaties en de rol van werkgevers.

Men ziet je graag op maandag 14 oktober 2019

Programma

16:00 uur Ontvangst
16:30 uur Welkomstwoord en opening door Bert Mooren, Directeur VNO-NCW West
16:35 uur Introductie en doelstelling mboRijnland door lid directie
16:45 uur In de schijnwerpers: partners en ambassadeurs
17:10 uur Visie mboRijnland op dagthema door Frans Möhring HR directeur
17:30 uur Verschillende generaties en levensfases door Guillerm van der Lans Health & Human Capital Consultant Aon
17:50 uur Afsluiting en borrel
18:30 uur Einde
Voor aanmelden en meer informatie kun je een email sturen naar mobiliteitsmakelaar@vno-ncwwest.nl

mboRijnland, Bètaplein 18 Leiden

Dit bericht delen?