Bert Westra krijgt lintje

bertwestra_onderscheiding

Bert Westra krijgt lintje

Als je net als Bert al vele tientallen jaren actief bent in allerlei gremia en je inzet tomeloos is, dan kom je een keer in aanmerking voor een lintje. Dat vonden wij tenminste als Ondernemersvereniging Voorschoten. We zijn dan ook ongelooflijk blij (voor Bert) en trots (op Bert) dat het de Koning behaagd heeft om hem te benoemen tot lid in Orde van Oranje Nassau.

Niet alleen de OVV heeft bij monde van voorzitter Frank ten Have en penningmeester Jasper Suijten de aanvraag ondersteund met een brief, ook Ondernemend Wassenaar, de Voorschotense Kunstkring, de Badmintonvereniging Voorschoten, de Protestantse Gemeente Voorschoten, Rob Joosten (voormalig rayondirecteur Rabobank Voorschoten/Wassenaar/Leidschendam-Voorburg), Leen Hoogvliet (Hoogvliet Supermarkten) en ondernemer en oud-voorzitter van de OVV Hein Tipker hebben de aanvraag van harte ondersteund.

Bert van harte gefeliciteerd met deze onderscheiding, hij is meer dan verdiend!

Uiteraard wordt op een later tijdstip dit alsnog uitgereikt en gevierd.