Gemengde reacties Ondernemersdag 071

Gemengde reacties Ondernemersdag071

De eerste regionale Ondernemersdag071 op 21 februari in Corpus met als thema ‘Ontdek de geheimen van de Leidse regio’ werd door 350 ondernemers bezocht. Daaronder opvallend weinig uit Voorschoten.

Hun reacties waren gemengd. Waar de één echt geïnspireerd werd tijdens een inspiratiesessie met Diek Parlevliet van vissersbedrijf Parlevliet & Van der Plas uit Katwijk stond een ander niet echt te juichen na afloop van de sessie met Erna Barèl van BaseClear. En ook het plenaire deel viel wat tegen.

Toch was er ook genoeg te halen. Denk alleen maar aan de mogelijkheid om tijdens de sessie en de borrel in contact te komen met zoveel verschillende andere ondernemers en met hen ervaringen en kennis uit te wisselen. Zoiets levert vaak meer op dan alle sessies bij elkaar. Voor wie de sfeer wil proeven: De talkshow is zaterdag 25 februari vanaf 18.00 uur te zien op Unity TV. En voor wie graag vroegtijdig zaken in zijn agenda vastlegt: de volgende Ondernemersdag071 is op dinsdag 10 oktober.

Locatie: Corpus Oegstgeest

Dit bericht delen?