Miljoenenontbijt Rijnland op 21 september

miljoenenontbijt

Miljoenenontbijt Rijnland op 21 september

Woensdag 21  september 7.30-10.00 uur
Rijksmuseum Boerhaave, Lange Sint Agnietenstraat 10, 2312 WK Leiden

Op woensdagochtend 21 september organiseert VNO NCW Rijnland het jaarlijkse Miljoenenontbijt. Wat betekenen de plannen van het kabinet voor ondernemers in onze regio. Onder leiding van een dagvoorzitter gaat men in gesprek met ondernemers en kun je inspirerende verhalen en praktijkervaringen horen. Politici en bestuurders zullen hierop reageren.

Interactief ontbijt 
Voordat het inhoudelijke programma van start gaat, is het mogelijk om te ontbijten en te netwerken. Men verwelkomt je graag vanaf 7:30 uur.

Voorlopig programma
7:30 uur Inloop met ontbijt
8:00 uur Welkom door de dagvoorzitter
8:10 uur Programma
9:15 uur Einde programma en mogelijkheid om te netwerken
10:00 uur Einde bijeenkomst

Aanmelding
Meer informatie rondom het Miljoenenontbijt volgt binnenkort. De plekken zijn beperkt, dus reserveer nu alvast deze datum in je agenda en meld je alvast aan via de link op de website van de organisatie.