OVV Zomerontbijt op vrijdag 24 juni

OVV Zomerontbijt op vrijdag 24 juni

24/06/2022  van 08:00 tot 11:00 uur 
Hof van en Kasteel Duivenvoorde

Graag nodigen we onze leden en hun partners uit voor een zomerontbijt op vrijdag 24 juni. We ontvangen ze dan graag om 8 uur met koffie en thee bij de Hof van Duivenvoorde op Laan van Duivenvoorde 1 A. Om 8.15 uur krijgen ze dan een half uurtje les van Anne Mullink (27) over wat je kunt doen voor je eigen gezondheid en vitaliteit, gewoon in je dagelijkse kloffie. Vanaf 8.45 uur kunnen ze gebruik maken van het ontbijtbuffet. Rond 9.45 uur tot een uur of elf volgt een presentatie in het kasteel door directeur Antoinette van Dorssen en een rondleiding door de kasteeltuinen met gidsen.

Leden kunnen zich hiernaast opgeven. Nog geen lid? Meld je dan eerst voor het lidmaatschap aan!

    Inschrijven voor dit evenement

    Nog geen lid van de OVV? Meld je dan eerst als lid aan.

    Dit bericht delen?