Themabijeenkomst ‘Meer groei, meer werk’

Themabijeenkomst ‘Meer groei, meer werk’

Themabijeenkomst ‘Meer groei, meer werk’

Dinsdag 20 februari 19:00-22:00 uur
House of Vision, Rouwkooplaan 5, 2251 AP  Voorschoten

De gemeenten Voorschoten en Wassenaar in samenwerking met WerkgeversServicepunt Zuid-Holland Centraal, Ondernemend Wassenaar en onze ondernemersvereniging nodigen je van harte uit voor de themabijeenkomst ‘Meer groei, meer werk” op dinsdag 20 februari a.s. van 19.00 – 22.00 uur in House of Vision op Rouwkooplaan 5 in Voorschoten. De Leidse wethouder Robert Strijk zal als voorzitter van Economie071 een presentatie geven over samenwerken en het belang van regionale samenwerking voor ondernemers, kennisinstellingen en overheden. Aansluitend zullen Chantal Ekkel en Nasstassia Didden vanuit het WerkgeversServicepunt een korte toelichting geven op de kansen die er liggen voor ondernemers en mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De avond eindigt met een speeddatesessie tussen ondernemers en kandidaatwerknemers. De wethouders Mol (Voorschoten) en Blommers (Wassenaar) nemen de opening en afsluiting van avond voor hun rekening.

Wil je deze avond bezoeken, stuur dan een email met je naam, bedrijf en vestigingsplaats naar chantal.ekkel@zhcwerkt.nl of  nasstassia.didden@zhcwerkt.nl. Meer informatie nodig? Kijk op www.zhcwerkt.nl en/of bel Chantal (06-46930361) of Nasstassia (06-46930436)

House of Vision, Rouwkooplaan 5 Voorschoten