ZZP-event: Succesvol ondernemen op 18 september

zzp

ZZP-event: Succesvol ondernemen op 18 september

Dinsdag 18 september 2018, 18:30-22:30 uur 
Gemeentehuis, Willem Alexanderlaan 1, 2351 DZ  Leiderdorp

Tijdens het ZZP-event op dinsdagavond 18 september kun je verschillende manieren ontdekken om klanten te vinden, andere zzp’ers ontmoeten met wie je slim kunt gaan samenwerken en professionele profielfoto laten maken.

We starten met een plenaire presentatie en een inspirerende lezing over ‘Hoe vind ik mijn klanten?’. Daarna start het keuzeprogramma, dat uit twee ronden bestaat. Per ronde kies je voor een workshop of ga je samen met andere zzp’ers en een expert in gesprek over onderwerpen als klanten vinden en binden, AVG/fraude, samenwerken en netwerken.

Tussen de programmaronden door en na afloop is er voldoende gelegenheid om contact te leggen met collega-zzp’ers.

Deze bijeenkomst organiseert de Kamer van Koophandel in samenwerking met Economie071.

Kun je 18 september niet deelnemen aan het zzp-event in Leiderdorp? Meld je dan aan voor de bijeenkomst in Almere (6 oktober) of Rotterdam (27 november).

Deelname is gratis. Aanmelden via deze link naar de site van de Kamer van Koophandel.